Back to the overview

Ondernemend directeur en stimulerende leider zoekt: mee participerend MBI mogelijkheid

To buy #106072 - Wanted since March 7, 2023

Company history/background

Een technologisch/service gericht bedrijf met een eigen product/handel dat innovatief te werk gaat. De onderneming moet efficiënt ingericht zijn (of worden) waarbij de focus op de klant is gericht. Daarnaast bevat het een hechte groep van professionals met vakkennis. Het zou een pré zijn als de onderneming internationaal opereert. Het opereert in een van de volgende branches: machinebouw, chemie, medisch/pharma, transport (scheepvaart/luchtvaart/spoor)

Organisatie

  • Een bedrijf met eigen product/dienst/merk dat in een niche opereert waarbij het continu innoveert.
  • Type klanten is B2B, nationaal en/of Europees
  • Internationale oriëntatie (of potentie daartoe)
  • Cultuur
  • No-nonsense
  • Ambitieus
  • Open voor verandering en innovatie
  • Klant- en kwaliteitsgerichte organisaties
  • Realiteitszin
  • Continuïteit van belang

Company activities

Veelzijdig directeur die door luisteren, organiseren en bewaken samen met het team presteert. Stimulerende leider die DGA’s kan vrijspelen zodat die optimaal kunnen presteren. Gericht op de ontwikkeling van talenten binnen ondernemingen. Sterk ontwikkeld analytisch en oplossend vermogen. Brede interesse. Maakt verdere groei mogelijk.

Werkervaring:

  • Twintig jaar ervaring in meerdere functies als directeur, bedrijfsleider of projectmanager bij technische maakbedrijven
  • Reserveofficier (Kapitein) (IDEA, vrijwilligersnetwerk van reserveofficieren voor wederopbouw in crisisgebieden)

Opleiding:

  • Technische Natuurkunde (Doctoraal)
  • Technische Scheikunde (aantal vakken uit propedeuse behaald)

Specialiteit:

  • Organiseert, communiceert en realiseert doelen
  • Het herkennen van talenten bij medewerkers en op basis daarvan het samenstellen van goede loyale teams, motiveren en coachen
  • Het inwerken van personeel en tekst en uitleg geven
  • Stimulerend leiderschap 

Other

Een technologisch/service gericht bedrijf met een eigen product/handel. De onderneming moet efficiënt ingericht zijn (of worden) waarbij de focus op de klant is gericht. Daarnaast bevat het een hechte groep van professionals met vakkennis. Het zou een pré zijn als de onderneming internationaal (Europa) opereert.

General information

Region
Multiple regions possible
  • Gelderland
  • Overijssel
Sector
Engineering
Type of company
Multiple options
  • Mechanical engineering
  • Metal conversion
  • Packaging
  • Martial and shipbuilding industry
  • Chemical
  • Aerospace
  • Pharmaceutical industry
  • Nanotechnology
  • Recycling
  • Medical devices industry
Legal entity
Private limited company
Type of transaction
To be determined
Life phase enterprise
Full-grown
Employees in FTE
5 - 25
Type of buyer
MBI candidate

Financial information

Turnover last financial year
€ 500.000 - € 2.500.000
Asking price
€ 0 - € 250.000
Earnings before taxes
€ 0 - € 500.000

Interested or more information?

Save as favourite

Ondernemend Directeur en stimulerende leider zoekt: mee participerend MBI mogelijkheid
Oost-Nederland

Profile number: 106072

Date added: March 6, 2023

Sector: Engineering


Please login, if you have an account: Log in

If you have not an account, fill up your email address to save this profile in your favorites. A link with password creation will be sent to you by e-mail.

Send PDF-version by mail

Ondernemend Directeur en stimulerende leider zoekt: mee participerend MBI mogelijkheid
Oost-Nederland

Profile number:
106072

Date added:
March 6, 2023

Sector:
Engineering

You can email this profile in PDF version to yourself or to someone for whom this may be interesting. Enter the e-mail address and name of the person receiving the e-mail below and click send to send the profile.