Note! This profile is sold or inactive and is therefore no longer available.
Back to the overview

A1 locatie Noorderboulevard strand Scheveningen!

Sold or inactive #65617 - Available since November 1, 2017

Company history/background

Volgend seizoen wordt de gehele boulevard en het strand heringericht en gemoderniseerd. Vanwege deze verbetering en werkzaamheden in 2018 is het niet toegestaan om een paviljoen te plaatsen. Vanaf 2019 mag er weer een strandpaviljoen geplaatst worden. De nieuwe ondergrondse 4 lagen parkeergarage van ca. 700 plaatsen komt in de directe nabijheid van opgang naar het strand, welke langs het nieuw te bouwen paviljoen zal lopen. De 700 nieuwe parkeerplaatsen zullen dan als eerste worden gevuld samen met de 400 van het Zwarte pad. Zomer en winter overdag en ’s avonds. Het strandpavijoenpaviljoen komt zeer gunstig te liggen ten opzichte van de nieuwe strandopgang. Tevens zal de gehele boulevard worden heringericht m.b.t. hoogstaande horeca. Heineken is hierbij nauw betrokken.

Company activities

Strandpaviljoen!

Unique selling points

Ligging op het strand bij de Pier en het Kurhaus te Scheveningen. A1 locatie

Other

Plannen Noorderstrand / boulevard Scheveningen: De Gemeente Den Haag heeft in het kader van de plannen voor 'De Kust Gezond' een ontwerp gemaakt voor een brede trap van de boulevard naar het strand vóór het Kurhaus. De Pier is sinds 18 juli 2015 weer open voor het publiek, nadat KondorWessels Vastgoed (VolkerWessels) en DanZep deze in oktober 2014 kochten. De vernieuwde Pier is inmiddels een ware foodboulevard, met een eigentijds en hoogwaardig aanbod van streetfood, restaurants, bars, terrassen en winkels. Op de Pier zijn daarnaast het hele jaar door festivals, culturele events, Pier markets, kidsmiddagen, educatieve activiteiten en muzikale optredens. De Pier is het hele jaar open en dagelijks toegankelijk vanaf 10.00 uur. De toegang is gratis. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dit profiel.

General information

Region
Zuid-Holland
Sector
Leisure
Type of company
Other
Legal entity
None
Type of transaction
To be determined
Life phase enterprise
Full-grown
Employees in FTE
0
Type of buyer
  • MBI candidate
  • Strategic acquisition

Financial information

Turnover last financial year
€ 1.000.000 - € 2.500.000
Asking price
€ 1.000.000 - € 2.500.000
Earnings before taxes
Confidential

Interested or more information?

Save as favourite

Strandpaviljoen A1 locatie Noorderboulevard Scheveningen!
Zuid-Holland

Profile number: 65617

Date added: October 31, 2017

Sector: Leisure


Please login, if you have an account: Log in

If you have not an account, fill up your email address to save this profile in your favorites. A link with password creation will be sent to you by e-mail.

Send PDF-version by mail

Strandpaviljoen A1 locatie Noorderboulevard Scheveningen!
Zuid-Holland

Profile number:
65617

Date added:
October 31, 2017

Sector:
Leisure

You can email this profile in PDF version to yourself or to someone for whom this may be interesting. Enter the e-mail address and name of the person receiving the e-mail below and click send to send the profile.