Note! This profile is sold or inactive and is therefore no longer available.
Back to the overview

Allround Spuiterij

Sold or inactive #57875 - Available since July 25, 2013

Other

Bedrijf te koop aangeboden: Allround Spuiterij Info bedrijf Eenmansbedrijf. Allround spuiterij te koop die zich heeft toegelegd op het spuiten van auto?s, meubelen, (delen van) interieurs en alle overige zaken die worden aangeboden. Locatie Midden Brabant. Het O.G. wordt gehuurd, deel van een modern bedrijven-verzamelgebouw (2010), heeft een opp. van 350 m2 en omvat een werkruimte met 2 brede en hoge roldeuren, een kantoorruimte, een keuken- en toiletunit. Gunstige ligging op bedrijventerrein, met prima ontsluiting. Uitstekende faciliteiten. Omvang Het aantal werknemers is 1 inclusief de directie. Het bedrijf is in de opbouwfase. De prognose voor 2012 is euro; 60.000,- / euro; 75.000,-. Het bedrijfsresultaat voor belasting is ong. 20%. Afzet Voornamelijk zakelijke opdrachtgevers. Bijzonderheden Het bedrijf is in 2011 opgestart. Gedurende de eerste maanden is men bezig geweest met de inrichting van de bedrijfsruimte en opdrachtgevers gaan zoeken. Vanaf de 2e helft van 2011 beginnen de opdrachten netjes binnen te lopen. Er wordt op een beheerste manier geacquireerd en via mond tot mond reclame komen er ook opdrachten binnen. De capaciteit is meer dan voldoende om een substantiële omzetgroei te kunnen verwerken. Reden bedrijfsoverdracht. De huidige ondernemer overweegt de activiteiten over te dragen omdat een andere kans (buiten het werkgebied van de spuiterij) zijn pad heeft gekruist. Activa transactie De totaalprijs van de activa is gesteld op euro; 72.500 per datum: 01 februari 2012. Deze onderneming is bijzonder interessant voor een ondernemer of onderneming die strategisch voordeel heeft van koppeling van activiteiten en additioneel kapitaal en productie volume kan inbrengen.

Personal data

Region
North Brabant
Sector
Engineering
Type of company
Other
Legal entity
Type of transaction
Shares
Life phase enterprise
Full-grown
Employees in FTE
< 5
Type of buyer
  • MBI candidate
  • Strategic acquisition

Financial information

Turnover last financial year
Confidential
Asking price
To be agreed
Earnings before taxes
Confidential

Interested or more information?

Save as favourite

Allround Spuiterij
North Brabant

Profile number: 57875

Date added: October 8, 2004

Sector: Engineering


Please login, if you have an account: Log in

If you have not an account, fill up your email address to save this profile in your favorites. A link with password creation will be sent to you by e-mail.

Send PDF-version by mail

Allround Spuiterij
North Brabant

Profile number:
57875

Date added:
October 8, 2004

Sector:
Engineering

You can email this profile in PDF version to yourself or to someone for whom this may be interesting. Enter the e-mail address and name of the person receiving the e-mail below and click send to send the profile.