Profile number 57700
14/06/2013 Date added
Located in
West-Nederland
Sector
Wholesale
Type of company
Legal entity
Private limited company
Type of transaction
Assets / liabilities
Life phase enterprise
Full-grown
Employees in FTE
5 - 10
Type of buyer
Turnover last financial year
> 5.000.000
Asking price
> 5.000.000
Earnings before taxes
Confidential
Het bedrijf verkoopt aan bloemen- en plantendetaillisten (vaste klanten) in Frankrijk, via een zeer goede webshop.
Deze bloemen en planten worden verkocht uit de voorraden van kwekers of middels inkoop op de veiling en worden de dag na bestelling afgeleverd bij de klant op iedere locatie in Frankrijk.
Door het zeer efficiƫnt en goed geautomatiseerd werken met een klein team (7 FTE) wordt er een goed rendement gemaakt.
Er is een sterke toename van de vaste klanten, door service, assortiment en hoge kwaliteit tegen een acceptabele prijs. Omzet en winst groeien substantieel ieder jaar.
Huidige jaaromzet boven de 10 miljoen euro met een (ebit)resultaat van ca. 10%. Financieel sterk en gezond bedrijf, bankschulden vrij.
Overnameprijs voor 100% van de aandelen bedraagt 6,5 mijloen euro.
DGA wil koper begeleiden gedurende maximaal 3 jaar en daarbij zeker mee participeren.
Potentiele koper moet aantoonbaar over minimaal 1 miljoen euro kunnen beschikken om in aanmerking te kunnen komen.
Bijzonder bedrijf met sterke expansie.
Zeer geschikt als uitbreiding van een bestaand bedrijf, maar ook voor MBI-er met passie en dynamiek.
Zeker ook geschikt voor investeerder!