Company history/background
Company activities
Het betreft een zeer innovatief geautomatiseerd borduur atelier voor talloze toepassingen. Wij hebben meer dan 25 jaar ervaring op het gebied van ontwerpen en maken van klant specifieke borduur wensen op designproducten en bedrijfskleding en vele accessoires en trendy/design stoffen etc. De organisatie bestaat op dit moment uit 5 FTE medewerkers en 1 FTE directie. De DGA nadert de pensioengerechtigde leeftijd en heeft de wens om de onderneming over te dragen en zijn bereid voor een warme overdracht.
Unique selling points
De omzet is stabiel in 2021 gegroeid naar Eur 575dz per jaar met een winstgevendheid in 2021 van Eur 150dz .In 2019 bedroeg de omzet Eur 631dz. Tijdens de corona uitbraak is de omzet gedaald naar Eur 525dz. Gemiddeld realiseert de onderneming een ebitda van EUR 125dz per jaar. De managementvergoeding bedraagt EUR 136dz.
Continuïteit van verkoop ligt geborgd in netwerk van tussenhandelaren en eindklanten. De strategie is gericht op “klantwaarde generen” wij geven extra glans en kleur aan de herkenbaarheid van het logo. Dit doen wij door mee te denken en te ontwikkelen met de ideeën van de klant. De klantenbasis het netwerk van tussenpersonen zorgt voor een meer dan uitstekende basis voor de verdere groei van het bedrijf. Voor een MBI kandidaat is juist dit een stevig fundament.
Personal data
- MBI candidate
- Strategic acquisition