Company history/background
Dit bedrijf is al ruim 25 jaar leverancier van pneumatische alsook mechanische transportsystemen die gebruikt worden voor o.a. bulktransport en kleine producten. Hiervoor heeft het bedrijf ook een eigen productlijn ontwikkeld die wereldwijd wordt ingezet in alle delen van de wereld. Klanten zijn grote internationale bedrijven. Daarnaast is dit bedrijf actief als maatwerkleverancier voor elektrotechnische componenten en aandrijfoplossingen.
Veel projecten zijn maatwerkprojecten. Dit bedrijf vertaalt de eisen en wensen van de klant in een ontwerp (2D/3D) waarna in een eigen productiehal de productie en assemblage plaatsvindt. Bij de inbedrijfsname ondersteunt dit bedrijf in veel gevallen met de installatieservice, (onderhouds-) training en een uitgebreide technische documentatie.
Unique selling points
Het bedrijf heeft een pand met eigen productie/assemblage mogelijkheden en is gevestigd in het zuiden van Nederland. Het bedrijf kan overigens makkelijk worden verplaatst. Er werken (inclusief de eigenaar) 2 mensen in het bedrijf.
De eigenaar wil graag met pensioen, maar is uiteraard bereid een goede overdracht te garanderen.
De verwachte omzet voor 2022 is € 825.000 met een genormaliseerde EBITDA van € 126.000. De vraagprijs voor 100% van de aandelen is € 349.000 inclusief een eigen vermogen van € 75.000.
Other
Een ideaal bedrijf voor een strategische partij die markt en/of productuitbreiding wilt realiseren of een ideale kans voor een enthousiaste MBI kandidaat met werktuigbouwkundige / elektrotechnische ervaring om een schitterend bedrijf over te nemen.
General information
- MBI candidate
- Strategic acquisition