Company history/background
Het bestaande online boekingsplatform is door de huidige eigenaar bedacht en vormgegeven. De huidige eigenaar heeft de wens om zijn betrokkenheid af te bouwen en op termijn te vertrekken naar het buitenland.
Company activities
De activiteiten worden uitgevoerd vanuit een Besloten Vennootschap. De activiteiten bestaan uit het onderhouden van het online platform en het administratief verwerken van de via het platform binnen komende boekingen. Tevens is het onderhouden van de contacten met de huiseigenaren en het up to date houden van de online presentatie onderdeel van de werkzaamheden.
Unique selling points
Het bedrijf is in zijn geheel te runnen door 1 persoon. De tijdsbesteding is minimaal. De huidige eigenaar besteed meestal een aantal uren per werkdag aan het platform. De werkzaamheden kunnen grotendeels plaats onafhankelijk worden uitgevoerd.
Other
Het boekingsplatform kan makkelijk worden uitgebreid zodat een groeistrategie toespasbaar is.
General information
- MBI candidate
- Strategic acquisition
- Investor