Company history/background
Men is actief in de high–end installatiemarkt op het gehele Domotica terrein, zoals: security, raamdecoratie, klimaat, systeemintegratie, verlichting, energiemanagement en audio (visuele) systemen.
Company activities
Opdrachtgevers:
Circa 40% van de omzet is particulier en 60% zakelijk (zowel rechtstreeks als via installateurs). Eindklant is wel voornamelijk residentiële markt (80%). Men werkt met vooraanstaande merken en is gespecialiseerd in zowel ontwerp als installatie- en programmeren.
Personeel
3 zelfstandige productie uitvoerders met brede kennis en knowhow (Zowel installatietechnisch als programmeer technische systeemkennis). Gezamenlijke ervaring meer dan 50 jaar, zeer communicatie vaardig zelfstandig en service gericht.
Unique selling points
De volgende specifiek kennis is aanwezig:
- KNX (op niveau server) volledig gecertificeerd;
- Crestron controlsystems volledig gecertificeerd;
- Lutron volledig gecertificeerd;
- Teken- en ontwerpsoftware van zowel DDS als Microsoft.
Other
- Het betreft een passiva en activa transactie, inclusief over te nemen lease contracten (3 VW combo’s).
- Dealer schappen van alle A-merken.
De DGA vindt dat er een keuze moet worden gemaakt om of door te groeien of een integratie in grotere organisatie te realiseren. Aangezien hij de voorkeur geeft aan integratie zoekt hij een koper voor de activiteiten van de onderneming. Hij is bereid om nog twee jaar ondersteunend te zijn op commercieel vlak en overdracht.
Personal data
- MBI candidate
- Strategic acquisition