Menu

Specialisten in jouw regio

Financieringsgilde

Hoofdkantoor: Hofstraat 18
Doetinchem

Telefoon
+31 85 864 03 03

Financieringsgilde bestaat uit een samenwerking van franchisenemers die mkb-ondernemers onafhankelijk adviseren bij hun financiering. Zo profiteer jij als klant van een landelijk netwerk en collectieve inkoopvoordelen en krijg je tegelijkertijd een adviseur met kennis van de lokale situatie.

Wij geloven dat onafhankelijk zijn van geldverstrekkers ervoor zorgt dat jij het beste product krijgt. Daarom zijn wij open over vergoedingen en kortingen die geldverstrekkers geven en rekenen we deze ook door in jouw voordeel.

Onze werkwijze in het kort:

1. Kennismaking

Altijd gratis en vrijblijvend. Bespreek in een persoonlijke kennismaking je bedrijfssituatie, het doel van de bedrijfsfinanciering en je wensen. Zo krijg jij direct inzicht in de mogelijkheden en weet je precies waar je aan toe bent.


2. Ontwerp en advies

Kies uit de best mogelijke financiering. We analyseren jouw bedrijf en je financiële situatie. Op basis daarvan adviseren we je over de mogelijke (combinatie van) financierings-vormen en van de best passende aanbieders.


3. Aanvraag

Een goede onderbouwing vergroot je kans. We onderbouwen jouw aanvraag voor financiering grondig. Zo beslissen geldverstrekkers sneller en is je slagingskans groter. Wij onderhandelen met verschillende aanbieders en regelen dat je de financiering altijd op tijd en met de beste voorwaarden krijgt.

Neem vandaag nog contact op met een van onze adviseurs:

Alkmaar Sebastiaan Westmeijer swestmeijer@financieringsgilde.nl (085) 864 03 29
Almelo Hanneke Oude Elberink houdeelberink@financieringsgilde.nl (085) 482 93 02
Alphen a/d Rijn Edwin Struik estruik@financieringsgilde.nl (06) 10 79 78 57
Amersfoort Leendert Seekles lseekles@financieringsgilde.nl (085) 864 03 28
Amstelveen Stephanie Thomas sthomas@financieringsgilde.nl (085) 864 03 39
Amsterdam Bob van Overloop bvanoverloop@financieringsgilde.nl (085) 864 03 25
Apeldoorn Davy de Lange ddelange@financieringsgilde.nl (085) 864 03 15
Arnhem Stefan Woestenenk swoestenenk@financieringsgilde.nl (085) 864 03 31
Barneveld Bianca Reussink - van Capelleveen breussink@financieringsgilde.nl (085) 864 03 21
Berlicum Arjen Duwel aduwel@financieringsgilde.nl (085) 864 03 23
Breda Joey Gosenson jgosenson@financieringsgilde.nl (085) 864 03 17
Den Bosch Loek van Sluisveld lvansluisveld@financieringsgilde.nl (085) 864 03 27
Den Haag Maurice Pol mpol@financieringsgilde.nl (06) 23 90 19 88
Deventer Davy de Lange ddelange@financieringsgilde.nl (085) 864 03 15
Enschede Bart Zwerink bzwerink@financieringsgilde.nl (085) 864 03 34
Goes Bas Schuitert bschuitert@financieringsgilde.nl (085) 864 03 22
Gorinchem Eddy Korevaar ekorevaar@financieringsgilde.nl (085) 864 03 35
Haarlem Mark van Vugt mvanvugt@financieringsgilde.nl (085) 864 03 14
Haarlemmermeer  Corné Maljaars cmaljaars@financieringsgilde.nl (085) 864 03 38
Heerenveen Christiaan Moes cmoes@financieringsgilde.nl (085) 482 93 01
Hengelo Patrick Roesink proesink@financieringsgilde.nl (085) 864 03 33
Hilversum Lex Bakker lbakker@financieringsgilde.nl (085) 482 93 05
Hoeksche Waard Eddy Korevaar ekorevaar@financieringsgilde.nl (085) 864 03 35
Hoogeveen Wesley Buning wbuning@financieringsgilde.nl (085) 864 03 24
Nunspeet Jan Migchels jmigchels@financieringsgilde.nl (085) 864 03 19
Ommen Martijn Post mpost@financieringsgilde.nl (085) 864 03 32
Oss Frank de Laat fdelaat@financieringsgilde.nl (085) 864 03 30
Roosendaal Bas Schuitert bschuitert@financieringsgilde.nl (085) 864 03 22
Utrecht

Niels van Doorn

Kavita Mangal

nvandoorn@financieringsgilde.nl 

kmangal@financieringsgilde.nl

(085) 864 03 16

(085) 482 93 04

Veenendaal Tom Baerends tbaerends@financieringsgilde.nl (085) 864 03 11
Veldhoven Andreas Neumann aneumann@financieringsgilde.nl (06) 10 18 01 82
Westland Arjan Herreveld - Edwin Struik westland@financieringsgilde.nl (085) 864 03 37
Woerden Romy van Schaik rvanschaik@financieringsgilde.nl (085) 864 03 36
Zevenaar Leendert Mastenbroek lmastenbroek@financieringsgilde.nl (085) 864 03 18
Zoetermeer Bastiaan Breugem bbreugem@financieringsgilde.nl (085) 864 03 13
Zutphen Leendert Mastenbroek lmastenbroek@financieringsgilde.nl (085) 864 03 18
Zwolle Martijn Post mpost@financieringsgilde.nl (085) 864 03 32