EEN KLEINSCHALIG LUXE VILLAPARK IN HONDURAS |
|||
|---|---|---|---|
| profiel nr. | geplaatst | branche | soort bedrijf |
| 52869 | 11-10-2011 | Bedrijfsruimten | Beleggingspand |
| regio | transactievorm | aantal personeelsleden | oppervlakte in m2 |
| Buiten Europa | Aandelentransactie | minder dan 5 (of niet van toepassing) | Meer dan 10.000 |
| omzet laatste boekjaar | resultaat voor belasting | overnameprijs | rechtsvorm |
| Vertrouwelijk | Vertrouwelijk | € 2.500.000 - € 5.000.000 | B.V. |
Hierbij presenteren wij u kort en bondig een uniek project in het Midden Amerikaanse land Honduras, nabij de stad La Ceiba.
Het betreft hier een uiterst luxe, kleinschalig villapark aan het strand tussen de Atlantische Oceaan en de regenwouden. De villas bevinden zich op ca. 8 kilometer van La Ceiba, een stad met ca. 130.000 inwoners en ondermeer een eigen vliegveld. De directe omgeving biedt ongekende mogelijkheden voor een avontuurlijk en recreatief leven. De natuur is ongerept en indrukwekkend, terwijl alle stedelijke voorzieningen uiteindelijk bij de hand zijn.
Het kleine villapark is gekocht, ontwikkeld en gebouwd door een Nederlandse ondernemer in ruste.
In totaal staan de 6 villas op ca. 1,5 hectare grond. Op het afgesloten en beveiligde terrein bevindt zich tevens een separate beheerders woning van waaruit het terrein en de bezittingen worden beheerd en bewaakt.
Elke villa heeft een dubbele garage, balkons en wordt turn key opgeleverd/verkocht. De kwaliteitsvillas zijn degelijk gebouwd volgens Nederlandse eisen ten aanzien van bouw en afwerking. Ze zijn voorzien van luxe badkamers en keukens. Op het terrein bevinden zich twee fraaie zwembaden (per 3 villas één gezamenlijk zwembad) en natuurlijk is er een gezamenlijk privé strand (met faciliteiten als rieten hutten en een grote palapa met bar/bbq. De villas staan op iets minder dan 3.000 m2 grond (belangrijk in verband met het maximale bezit van m2’s grond van buitenlanders in Honduras).
Het gerealiseerde project wordt aangeboden in de vorm van een aandelenstransactie waarmee 100% van een (overigens schuldenvrije) Hondurese S.A. wordt overgenomen. Een S.A. is vergelijkbaar met een Nederlandse B.V..
De eigenaar heeft “even verderop” een vergelijkbaar, maar onontwikkeld perceel in zijn bezit. Ook hierop mag worden gebouwd en ook dit perceel ligt aan het strand. Eventueel is de eigenaar bereid om dit perceel te verkopen aan een belangstellende. Ook hier geldt dat er verschillende mogelijkheden zijn (geheel verkopen, of een participant toelaten). Eigenaar is in ieder geval bereid een eventuele koper met raad en daad terzijde te staan.
Wij zijn erg benieuwd naar uw reactie. Mocht u vragen of opmerkingen hebben dan vernemen wij die graag van u. Vanzelfsprekend behoort een uitgebreide en vrijblijvende bezichtiging tot de mogelijkheden.
