PARTICIPANT GEVRAAGD: DESINFECTIECONCEPT STALLEN |
|||
|---|---|---|---|
| profiel nr. | geplaatst | branche | soort bedrijf |
| 52603 | 12-09-2011 | Agri-Food | Veeteelt |
| regio | transactievorm | aantal personeelsleden | oppervlakte in m2 |
| Nederland | Aandelentransactie | 5 - 10 | N.v.t. |
| omzet laatste boekjaar | resultaat voor belasting | overnameprijs | rechtsvorm |
| Meer dan € 5.000.000 | Vertrouwelijk | € 500.000 - € 1.000.000 | B.V. |
Algemeen:
Varkens- en kippenstallen zijn een bron van bacterien. Er komt een steeds grotere politieke discussie over het toedienen van antibiotica in voer in deze stallen.
Deze onderneming heeft een unieke methode om stallen snel te desinfecteren. Daardoor is er geen of nauwelijks antibiotica meer nodig en bliijft de antibiotica uit de voedselketen.
Deze Nederlandse onderneming heeft de wereldwijde verkooprechten van dit product/methode en zoekt nu kapitaal om een snelle expansie mogelijk te maken. De omzet loopt op tot meer dan dan EUR 200 miljoen in 2014. Het resultaat voor belasing is vertrouwelijk
Gevraagd wordt een of meerdere investeerders die een snelle marktgroei mogelijk weten te maken. Totale benodigd bedrag in de start fase is EUR 4,5 mio. De ondernemers hebben zelf EUR 1,3 mio geinvesteerd.
Aandelenpakketten van EUR 500.000 zijn mogelijk. Hiervoor wordt 3% van de aandelen uitgegeven. Voor het totale bedrag ineens is 25% van de aandelen beschikbaar.
Een uitgebreid partipatieplan is beschikbaar.